www.Africa-Holiday.com  ::    travel & photo - www.vladivlad.com
 HLAVNÁ STRÁNKA 
 Všeobecné údaje   Cestovanie   Štúdium   Aborigenee   Didgeridoo   Sydney 
ŠTÚDIUM
Prečo študovať
Prečo Austrália
Ako na to
Víza
Info o štúdiách


  Štúdium


  Seminár o Austrálii

  Zástupcovia stránok www.australiaonline.cz organizujú stretnutie pre ľudí zaujímajúcich sa o štúdium v Austrálii:

  Tento cerven (júl) jsme naplanovali tri ruzne terminy setkani tak, aby se Vas mohlo dostavit co nejvice.
  Prvni (ČR) se kona v patek v Praze U Naftare 7.6.2002 od 11.00 do 14.30 a od 15.00 do 18.00. "První Virtualni restauraci U Naftare". Adresa: U Vinohradske nemocnice 2, 13000 Praha 3. Mapky spolu s popisem, jak se tam dostanete, naleznete na nasich strankach v poslednim clanku.
  Druhe (SR) se kona v sobotu 8.6.2002 na Slovensku v Bratislave v poslucharne ucebny UK od 11.30. v nize uvedene poslucharne ucebny UK. Na ulici Odbojarov najdete skolu Farmaceuticka fakulta UK a Ekonomicka univerzita, coz je dnes fakulta Managementu a tam na 2 poschodi.
  Treti (ČR) a zaverecne setkani je opet v Praze a to v nedeli 9.6.2002 od 10.00 do 13.30 a od 14.00 do 17.30 opet v nasí oblibene restauraci U Naftare. "První Virtualni restauraci U Naftare" Adresa: U Vinohradske nemocnice 2, 13000 Praha 3. Mapky spolu s popisem, jak se tam dostanete, naleznete na nasich strankach v poslednim clanku.


  Nasim hlavnim cilem bude podat presne informace, které studentovi chybi proto, aby se mohl rozhodnout pro vhodnou skolu a vhodny zpusob, jak se do Australie vypravit. Budeme si povidat o skolach v Sydney i ostatnich mestech, vizech, ubytovani, moznosti prace a podobne. Jak je zvykem, privezeme materialy skol a turisticke pruvodce, které Vam pomuzou pro prvni orientaci ve meste. Uvitame kazdeho zajemce o studium v Austrálii.

  Nase hlavní cinnost se odehrava hlavne v Australii a proto Vam dokazeme odpovedet na vsechny Vase pripadne dotazy. Mezi studenty se urcite objevi i ti z Vas, kteri vyuzili nasi pomoci a muzou tak promluvit o jejich zkusenostech pri zarizovani. Na nekolika malo skutecnych prikladech Vam ukazeme, jake neprijemnosti se mohou studentovi prihodit, když nema spravne informace, nebo se rozhodne pro spatnou skolu.

    Austrália
ANKETA
   Čo iné by ste privítali na
    týchto stránkach?
  
  

Za pravdivosť informácii na týchto stránkach neručíme.
Copyright © 2001- www.KLOKANY.sk - B-Art
Všetky práva vyhradené.